Usługi

Jesteśmy dumni z naszej szerokiej gamy usług, które oferujemy naszym klientom. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy są gotowi pomóc Ci w osiągnięciu twoich celów.

Oferta usług Polbrass obejmuje:

  • Cięcie - Oferujemy usługowe cięcie produktów, aby dostosować je do potrzeb naszych klientów.
  • Powlekanie powierzchni - Oferujemy powlekanie powierzchni naszych produktów, aby zwiększyć ich trwałość i odporność na korozję.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.polbrass.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.