Produkty

Jesteśmy liderem na rynku w zakresie wyrobów z metali kolorowych i oferujemy szeroki wybór produktów, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje:

  • Folie miedziane i mosiężne - Oferujemy szeroki wybór folii o różnych grubościach i szerokościach, idealnych do wielu zastosowań, na przykład w przemyśle kablowym.

  • Taśmy i Blachy - Posiadamy szeroką gamę taśm i blach, które idealnie nadają się do wytwarzania różnego rodzaju produktów, szczególnie w branży elektrycznej i elektrotechnicznej.

  • Druty - Nasze druty są dostępne w różnych średnicach i są idealne do wielu zastosowań, takich jak produkcja śrub, nitów i innych elementów złącznych

  • Pręty - Oferujemy pręty o różnych średnicach, idealne do produkcji armatury wodnej i gazowej w przemyśle elektrotechnicznym i samochodowym 

  • Rury i Płyty - Posiadamy szeroki wybór rur i płyt, idealnych do wielu zastosowań, takich jak na przykład przemysł energetyczny.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie wymagania norm technicznych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby poznać naszą pełną ofertę.

Dominującą pozycję wśród oferowanych wyrobów stanowią te z miedzi i jej stopów.

Miedź jest przede wszystkim ceniona ze względu na świetne parametry przewodności cieplnej i elektrycznej. To dlatego znaczna większość czystego surowca przeznaczana jest na produkcję kabli elektrycznych.

Drugą ważną cechą miedzi jest łatwość jej obróbki – jest metalem bardzo plastycznym i ciągliwym, wykorzystywanym do obróbki skrawaniem, dlatego też taśmy, blachy i rury miedziane są stosowane w produkcji całego szeregu produktów, między innymi pokryć dachowych, naczyń, elementów dekoracyjnych. Istotną właściwością miedzi jest także to, iż pod wpływem atmosfery nie koroduje, lecz pokrywa się warstwą zielonego nalotu, czyli patyny, która stanowi naturalną ochronę przed środowiskiem zewnętrznym. Dlatego dzięki temu dachy wykonane z miedzi nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń. 

Należy też pamiętać, że miedź jest biostatyczna, a to oznacza, że na jej powierzchni nie rozwijają się bakterie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.polbrass.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.