Druty

W roku 2009, dzięki zrealizowanym inwestycjom, rozpoczęliśmy w naszej firmie przeróbkę plastyczną drutów z metali kolorowych.

Produkujemy druty specjalistyczne spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wysoko wykwalifikowana załoga, brak minimów produkcyjnych oraz krótkie terminy realizacji, umożliwiają ciągłe poszerzanie grupy odbiorców na terenie całego kraju. Produkowane przez nas druty znajdują także uznanie zagranicą, szczególnie wśród klientów z Niemiec, Czech i USA.

Oferujemy druty dla przemysłu elektroinstalacyjnego, producentów nitów i wkrętów oraz producentów zamków błyskawicznych (zipper).

Miedź, Miedź srebrowa, Mosiądz, Brąz cynowy, Brąz berylowy - druty okrągłe

Gatunki Stan utwardzenia (*) Kształt Średnica

CuZn37
Cu-ETP
Cu-OF
Cu-OFE
CuAg0,01
CuAg0,03
CuAg0,04
CuSn6
CuBe2
 CuBe2Pb

R300
R380
R480

0,5 ÷ 9 mm

* przykładowe stany utwardzenia dla CuZn36/CuZn37 – dla pozostałych gatunków osobne oznaczenia


Mosiądz, Nowe Srebro, Aluminium - druty płaskie

Gatunki Stan utwardzenia(*) Kształt Szerokość Grubość

CuZn15
CuZn30
CuZn37
CuNi12Zn24
Cu-ETP
AlMg5
 
R300
R380
R480
2 ÷ 12 mm 0,3 ÷ 2 mm

* przykładowe stany utwardzenia dla CuZn36/CuZn37 – dla pozostałych gatunków osobne oznaczenia

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.polbrass.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.