Dotacje UE

          

POLBRASS  Sp. z o.o. otrzymał dofinansowanie ze środków

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020

na realizację projektu w ramach III Osi Priorytetowej: Konkurencyjność MŚP

Działania 3.2. Innowacje w MŚP

Umowa o dofinansowanie nr UDA-RPSL.03.02.00-24-04A8/15-004

Tytuł Projektu:

Wprowadzenie na rynek nowego produktu, tj. taśm metalowych o grubości od 0,02 mm poprzez zakup nowoczesnych i innowacyjnych w skali świata maszyn do ich produkcji.

Wartość zrealizowanej inwestycji: 921 812,19 PLN

Kwota dofinansowania: 252 936,26 PLN

Okres realizacji: XII 2015 – XI 2016

Przedmiotem projektu zrealizowanego przez Polbrass Sp. z o.o. i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego była inwestycja w nowoczesne urządzenie przeznaczone do cięcia i przewijania materiałów, w tym do produktów metalowych w ruchu (innowacja procesowa stosowana w skali świata, w okresie do trzech lat).

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w procesie cięcia możliwe było wprowadzenie do oferty firmy zupełnie nowego produktu, tj. taśm metalowych (folie miedziane, mosiężne, brązowe) o grubości od 0,02 mm przy zachowaniu bardzo ostrych tolerancji wymiarowych.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.polbrass.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.