Cięcie

Oferta Polbrass obejmuje usługowe cięcie wzdłużne taśm na nożycach krążkowych z materiału powierzonego. Tniemy taśmy z metali kolorowych i stali.

Wszystkie nasze nożyce są regularnie serwisowane i uzupełniane, aby zapewnić niezawodność i wydajność. Dzięki naszym nożycom krążkowym jesteśmy w stanie uzyskać bardzo precyzyjne i równe cięcia, co jest niezbędne dla wielu różnych zastosowań, w tym dla przemysłu elektrotechnicznego i samochodowego.

Utrzymujemy najwyższe standardy w zakresie tolerancji cięcia, sierpowatości i jakości powierzchni po cięciu, a nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam spełnić wszelkie wymagania naszych klientów.

 
Grubość Szerokość Tolerancja szerokości Średnica wew. kręgu
0,02 - 3,0 mm 4-457 mm od 0,1 mm


76 mm
100 mm
150 mm
250 mm
300 mm
400 mm
500 mm

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.polbrass.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.